Про це на розширеному засіданні колегії у середу заявив начальник Головного управління житлового господарства Володимир Стороженко, повідомляє прес-служба мерії.
Він також зазначив, що на виконання доручень міського голови, працівники управління щоденно обстежують визначені території та контролюють їх прибирання.
За словами Стороженка, результатами проведених перевірок підтверджено, що до роботи по прибиранню прибудинкових територій житлових будинків "залучено 118 одиниць техніки та 7 тисяч 137 працівників, які у повному обсязі забезпечені необхідним інвентарем для проведення зазначених робіт".
Прибирання у столиці продовжується, але наразі "у зв'язку з великими обсягами робіт не до кінця вирішено питання вивезення поламаних негодою дерев та гілля".
"Проте до кінця тижня комунальники пообіцяли завершити цю роботу", - сказав Стороженко.
За словами начальника Головного управління комунального господарства Федора Вітта, нині також триває робота з вивезення сміття та ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Зокрема, з початку березня при управлінні працює комісія з обстеження районів столиці, яка тричі на тиждень здійснює об'їзди територій районів з метою визначення санітарного стану вулиць Києва, зелених зон, парків тощо.
"Наразі проведено об'їзди усіх районів, обстежені всі парки центральних районів міста, а також головні парки районів столиці. Результати зазначених обстежень з фотофіксацією виявлених порушень (встановлення контейнерів поза майданчиками, несанкціоновані звалища, засмічена зона тощо) направлені до райдержадміністрацій", - сказав Вітт.
Він додав, що також створено окрему базу даних щодо виявлених звалищ, ліквідація яких взята під особливий контроль.
Найкращі показники з благоустрою мають Голосіївський, Дарницький, Печерський та Оболонський райони, а найгірша ситуація у Святошинському і Дніпровському районах.