Про це йдеться в повідомленні оприлюдненому на сайті "Київзеленбуду".
"Завдяки тому, що працівники всю зиму регулярно посипали доріжки київських парків та скверів лише піском, не використовуючи ні суміші, ні солі, корінню дерев, що проживають в київських парках не загрожує отруєння сульфатами під час танення снігу" - сказав Козловський.
За його словами, не постраждають і дерева, що ростуть навколо трас, які упродовж зими посипалися сумішшю з сіллю.
"Завдяки тому, що під час розчищення трас від снігу, забруднений сніг вивозився, танув і стікав водою у міську каналізацію, не потрапляючи на відгороджені бровками зелені зони, ні дерева ні трава, розташовані в цих місцях не будуть пошкоджені", - сказав Козловський.
Ті газони, на які частково потрапляв забруднений сіллю сніг гендиректор "Київзеленбуду" обіцяв промити рясним поливом, щоб вимити солі, і підгодовувати дерева і траву добривами.
За словами Козловського, реальну шкоду зеленим насадженням наносить загазованість. Мовляв, саме тому деякі білі каштани та інші дерева починають хворіти і втрачають естетичний вигляд.
Щоб вирішити цю проблему, "Київзеленбуд" запланував замінити хворі білі каштани на адаптовані до забрудненого оточуючого середовища м'ясо-червоні каштани.
Раніше екологи застерігали, що п'ята частина київських дерев може загинути через солі та шкідливі речовини з невивезеного снігу.
"Українська правда. Київ"
14.11.2017, 14:56 Сергій Огородник |
13.11.2017, 11:59 Олександр Вовченко |