Про це повідомив перший заступник начальника ГУ з питань перший заступник начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Іван Гаврилюк, повідомляє УНІАН.
Станом на 1 березня рівень води в Дніпрі в районі Києва піднявся на 489 сантиметрів. При цьому критичною точкою для початку паводка є рівень 715 см.
У тих місцях, де очікується підтоплення, КМДА попередить населення про можливу небезпеку.
"Ми вже складаємо список будинків, які може підтопити, аби за необхідності спокійно та без паніки евакуювати мешканців", - запевнив Гаврилюк.
За словами начальника Українського гідрометеорологічного центру Миколи Кульбіди, підтоплення загрожує територіям та об'єктам, що розташовані вздовж Канівського водосховища, зокрема, дачним масивам Осокорки, Вишеньки, селам Вишеньки та Гнідин.
Підтоплення можливе і в районі Корчуватого, Вознесенських та Русанівських садів, пише "ЛігаБізнесінформ".
"Також можливий перелив води через лівобережну дамбу Бортничі-Вишеньки та ускладнення проїзду по ній транспорту", - додав Кульбіда.
Між тим прес-служба пожежно-рятувальної служби запевняє, що підстав для хвилювання немає, адже повінь - явище щорічне. Проте про всяк випадок готує відповідну техніку. Зараз у столичних рятувальників МНС є 5 потужних насосних станцій та 5 пожежних рукавних автомобілів для відкачки води та її передачу на великі відстані.
Окрім цього у 22 пожежних частинах Києва знаходиться пожежні автомобілі, які теж мають насоси для відкачки води, хоч і не такої потужності, повідомляє прес-служба МНС у Києві.
Напоготові також гумові човни, два рятувальних катери, аероглісери, що можуть проходити як по воді так і по льоду, а також пожежний корабель.
Нагадаємо, на виконання протиповіневих заходів у 2010 році міська влада спрямувала 4,2 мільйони гривень.
14.11.2017, 14:56 Сергій Огородник |
13.11.2017, 11:59 Олександр Вовченко |