Питання Володимирського і Житнього ринку розглянуть у вівторок


Секретар Київради Олесь Довгий запропонував перенести розгляд питання щодо приватизації Житнього та Володимирського ринків на засідання Київради у вівторок.

Про це він заявив під час засідання сесії у п'ятницю, а ініціативу підтримали більшість депутатів, повідомляє прес-служба Довгого.

"Я сам підписав розпорядження про створення робочої групи, яка має розібратись з цим питанням і доповісти депутатам. Ми хочемо вислухати доповідь керівників обох підприємств, а потім - першого заступника голови КМДА Ірена Кільчицької, яка відповідає за цей напрямок, і надасть депутатам інформацію, чому і в який спосіб вирішили таке рішення прийняти", - сказав секретар Київради.

Після цього, за його словами, керівники фракцій Київради зведуть усі проекти рішення в один і проголосують.

"Наша мета - продемонструвати громаді максимальну публічність і прозорість у вирішенні цього питання. Натомість, відбувається блокування трибуни Київради, тому що окрема політична сила, окрема фракція, вирішила продемонструвати "героїчну" боротьбу за людей і попіаритись завдяки тому, що спочатку ілюзорно роздувається проблема, а потім вона так само ілюзорно вирішується", - сказав Довгий.

Він запевнив депутатів та працівників ринку, що "ніхто й ніколи Житній та Володимирський ринки закривати не буде, ми збережемо профіль цих об'єктів".

"Я вас запевняю, що після доповіді першого заступника ви побачите, що на той момент, коли Кільчицька почала опікуватись цією галуззю, кожний з ринків приносив міському бюджету 100 тисяч гривень на рік, а зараз - 1 мільйон гривень на місяць", - сказав Довгий.

Він наголосив, що нині є два варіанти розвитку подій щодо ринків: перший (з безумовним збереженням профілю та робочих місць) - виставити ці об'єкти на аукціон і отримати у кризовий момент до бюджету сотні мільйонів гривень, другий - залишити ці підприємства у комунальній власності і отримати ці кошти за 15-20 років.

"Кільчицька продемонструє реальний стан речей у бюджеті і розповість, куди можна залучити кошти від продажу цих ринків, скільки об'єктів соціальної сфери на сьогоднішній день знаходяться без фінансування, на межі життя та смерті, і допомога їм потрібна сьогодні, а не через 15 років", - наголосив Довгий.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ