Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.
Відомство разом із фахівцями територіальних підрозділів МНС, Санепідемстанції, Регістру судноплавства, Державної інспекції з безпеки судноплавства та інших державних контролюючих органів провело перевірку додержання вимог чинного законодавства власниками плавзасобів, розміщених в акваторії Дніпра.
У ході перевірки виявлено численні порушення вимог правил пожежної безпеки та санітарних норм та правил, що може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій, заподіяння реальної шкоди життю та здоров'ю громадян.
З метою усунення виявлених порушень прокуратура внесла відповідні приписи до територіальних підрозділів ГУ МНС та Дніпровської басейнової санітарно-епідеміологічної станції.
За результатами розгляду приписів прокуратури головний держінспектор з пожежного нагляду та головний державний санітарний лікар Дніпровського басейну винесли постанови про вжиття запобіжних заходів та тимчасове зупинення діяльності 16 готелів та ресторанів на Дніпрі.
Крім того, у ході перевірки встановлено, що власники плавзасобів використовують державне нерухоме майно - причали та ніші гідротехнічні споруди, які відповідно до вимог чинного законодавства заборонено передавати в оренду.
Договори оренди укладені власниками плавзасобів з Регіональним відділенням Фонду держмайна на підставі рішень господарських судів.
З метою захисту інтересів держави та припинення незаконного користування державним майном прокуратура Києва подала до Вищого господарського суду касаційні скарги на рішення господарських судів.
"Українська правда. Київ"
14.11.2017, 14:56 Сергій Огородник |
13.11.2017, 11:59 Олександр Вовченко |