Коментарі до публікації

Леніну на лобі випалили зірку

Коментарі - 7
JannaKrylatova _ 19.01.2010 12:55
Давно пора убрать эти памятники, чего тянут, не ясно.
Mad_Chemist _ 18.01.2010 00:05
Ох, сука, попался бы мне этот пидарас в черном капюшоне.... Если ты меня слышишь, друг, отзовись, больно не будет.
Вандализм по-моему мнению нельзя ничем оправдать. Никакими идеями (а тут сомневаюсь, что они вообще были). На такое способны только те, кто в жизни руках тяжелее хуя ничего не держал. Вы представляете сколько труда было вложено в разработку и создание этого памятника? Мне пофиг кто это, Ленин или Богдан Хмельницкий - я уважаю скульптора и труд людей, которые создали это. На создание этого памятника ушли сотни часов, а чтобы испортить - достаточно одного долбоеба в капюшоне и 5 минут...
Baum _ 16.01.2010 14:28
Stefan1926 - 16.01.2010 12:16!

... дозволь з Вами не погодитись...
Адже, якщо не буде памяток цих катів, то українцям, як німцям прийдеться платити ж-дам репарації... (для прикладу: Закон України "Про статус дітей війни", яким передбачено гоям лише 25% пільга, яку до речі недають, і Закон України "Про жертнви нацистських переслідувань", яким передбачено евреям 100% пільга, яку вони до речі отримуюють за так званий "пасивний супротив" (або за своеврем. "уноси ноги"); или ещё: Евреи – украинцам: «Простите, что в 32-м мы съели ваше сало»http://samsonblinded.org/newsru/2058)
А так, українці, йдучи з дітками чи онуками біля відповідних памяток, на їх запитання скажуть: та це ж-ды, які нищили українский нарід... (хочемо ми цього чи нехочемо, але це наша історія (обєктивну історію треба знати, щоб оцінювати сьогодення та передбачати завтрішнє...)
Таму, я висловлююсь за те, щоб цьому "невідомому" на лобі могендовіда випалили..., за його безголовість, адже йому за це хтось добре заплатив
Baum _ 16.01.2010 14:25
Stefan1926 - 16.01.2010 12:16!

... дозволь з Вами не погодитись...
Адже, якщо не буде памяток цих катів, то українцям, як німцям прийдеться платити ж-дам репарації... (для прикладу: Закон України "Про статус дітей війни", яким передбачено гоям лише 25% пільга, яку до речі недають, і Закон України "Про жертнви нацистських переслідувань", яким передбачено евреям 100% пільга, яку вони до речі отримуюють за так званий "пасивний супротив" (або за своеврем. "уноси ноги"); или ещё: Евреи – украинцам: «Простите, что в 32-м мы съели ваше сало» ...)
А так, українці, йдучи з дітками чи онуками біля відповідних памяток, на їх запитання скажуть: та це ж-ды, які нищили українский нарід... (хочемо ми цього чи нехочемо, але це наша історія (обєктивну історію треба знати, щоб оцінювати сьогодення та передбачати завтрішнє...)
Таму, я висловлююсь за те, щоб цьому "невідомому" на лобі могендовіда випалили..., за його безголовість, адже йому за це хтось добре заплатив, і переконав у безвідповідально
Stefan1926 _ 16.01.2010 11:16
Не має в Світі такої держави, щоб КАТАМ свого народу , ставили пам'ятники , тільки в Україні ,ФЕНОМЕН !
Mariy _ 15.01.2010 15:13
шостыкутная зирочка? о, кошерно, кошерно!
Baum _ 15.01.2010 12:44
...випалив п'ятикутну зірку ...

... так ведь по контурам - шестикутна зірка, тобіж могендовид/звезда давида...


вааще то целесообразно было бы "невідомому" выжечь подобную звезду на лбу, чтоб другим не повадно было..., а то вооще украинцы забудут всех "ближних", кто зделал революцию, голодомор, устаивал им гулаги итдитп