Про це "Сегодня" повідомило джерело у Київраді.
Столична прокуратура неодноразово стверджувала, що 10 соток, які постійно роздають на сесії, видаються зовсім не тим, хто їх потребує.
Найчастіше землю дають підставним людям - студентам, безробітним, - які потім нібито перепродують сотки якій-небудь відомій персоні.
Столична влада називає такі заяви наклепом, але такі випадки є, кажуть люди, яким вдалося заробити на "столичній землі".
Так, Олександру і вісьмом його товаришам з Хмельницької області, які шукали роботу біля київського залізничного вокзалу за копію паспорта та ідентифікаційного коду заплатили по 100 гривень.
"Заплатили нам по 100 гривень нібито авансу і сказали, що через кілька днів передзвонять. І більше ми їх не бачили і не чули", - сказав Олександр.
За кілька місяців до нього додому прийшли співробітники прокуратури і повідомили, що він, оформив гендовіреність і продав ділянку - 10 соток у столиці.
За словами Олександра, він з дружиною був дуже здивований почутому, але така ж історія відбулася і з його товаришами.
За словами студента КПІ Сергія, він заробляв так і до 200 гривень - просто давав копію паспорта, коду і оформляв доручення.
Однак, заступник голови КМДА Олександр Луцький запевняє, що якщо подібні випадки і є, то чиновники про це не знають.
"Ділянки одержують люди, які подають документи. Я не виключаю, що ці ділянки потім перепродують. Але в нас немає можливості перевірити кожну, та й не в цьому наше завдання. Ми повинні дати людям їхні 10 соток землі", - сказав Луцький.