Такі доручення дав міський голова Леонід Черновецький після засідання Міського комітету доступності інвалідів до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, повідомляє прес-служба мерії.
За словами першого заступника голови КМДА Ірени Кільчицької, виконання міської програми "Безбар'єрне середовище" є одним з першочергових завдань столичної влади.
"Наразі тривають роботи з облаштування пандусів та з'їздів, пониження рівня тротуарів перед пішохідними переходами, встановлення звукових світлофорів, встановлення спеціальних ліфтів в надземних пішохідних переходах тощо", - сказала Кільчицька.
За інформацією комунальної корпорації "Київавтодор", протягом поточного року виконано 1722 пониження бордюрного каменю. Загалом до 2011 року планується провести 7248 таких понижень.
Крім того, вже 7 надземних переходів обладнані ліфтами, повідомили у прес-службі КМДА.
За інформацією "Київського метрополітену", на всіх станціях столичного метро встановлені орієнтири для людей з вадами зору, 617 вагонів рухомого складу облаштовані інформаційними моніторами для людей з вадами слуху.
Крім того, 46 станцій метро облаштовані інформаційними звуковими моніторами, а 119 підземних переходів облаштовані колясочними з'їздами.
"За ініціативи Леоніда Черновецького, на муніципальному телеканалі ТРК "Київ" з лютого 2009 року запровадили супровід інформаційних програм сурдоперекладом. Зокрема, з сурдоперекладом виходить програма "Столиця" та випуски новин", - сказала Кільчицька.
Крім того, за її словами, кияни із вадами слуху мали змогу дивитись телемарафон на тему профілактики грипу в прямому ефірі, який також супроводжувався сурдоперекладом.
14.11.2017, 14:56 Сергій Огородник |
13.11.2017, 11:59 Олександр Вовченко |