Запропонований проект рішення визначає, що всі дошкільні, позашкільні та загальноосвітні навчальні заклади комунальної власності і ті, які знаходяться на балансі виконавчих органів районних рад стають єдиними суб'єктами землекористування земельних ділянок, на яких вони розташовані.
"У першу чергу, це спосіб убезпечити навчальні заклади від посягань на їхні території з боку забудовників. Свіжа історія з дитячим садочком "Орлятко", який з усіх боків вже оточили паркани. І немає жодної гарантії, що цей навчальний заклад з території, яку він займає з 1924 року, не викинуть на вулицю, або не ущільнять так, що дітей доведеться водити на прогулянку під будівельним риштуванням", - сказав Давиденко.
Він нагадав, що територія кожного столичного дитячого садочка складає від 0,5 до 1 га, а школи - від 1,5 до 3 га, повідомляє прес-служба БЮТ.
"Ще одна проблема, яку вдасться вирішити з допомогою цього проекту рішення - розширення дитячих дошкільних та шкільних навчальних закладів в межах існуючої земельної ділянки. Адже проблема нестачі місць для дітей особливо у садочках стоїть у Києві дуже гостро", - додав Давиденко.
Крім того, за його словами, цей проект є реальним шляхом вирішення проблеми нестачі дитячих садочків та шкіл у Києві.
Проект рішення про отримання навчальними закладами державних актів на право користування земельною ділянкою вже підтримала постійна комісія Київради з питань освіти та науки, а також прийняла за основу постійна комісія Київради з питань земельних відносин.
Давиденко сподівається, що цей документ буде винесений на найближче засідання Київради.
14.11.2017, 14:56 Сергій Огородник |
13.11.2017, 11:59 Олександр Вовченко |