Водночас на станціях Київського метрополітену дезінфекцію у понеділок проводили, щоправда, не щотригодини, а лише кілька разів на день.
Про це "Українській правді. Київ" повідомили працівники громадського транспорту столиці.
Варто відзначити, що чергові на турнікетах про дезінфекцію нічого сказати не змогли, мовляв, не бачили, Але краще запитати у чергового по станції.
На метро Хрещатик, за словами чергового по станції, дезінфекцію проводили двічі на день, однак, чим саме дезінфікували приміщення, працівник підземки відповісти не змогла.
На станції Лівобережна запевнили, що дезінфікували все 4 рази на день.
На стануції Дарниця чергова по станції заявила: "Яка ще дезінфекція? Чого? Нічого не не чули і не робили!" Однак інші працівники станції сказали, що "здається, два рази дезінфікували". На запитання, якими препарпатами проводилась дезінфекція, невпевнено сказали: "Мабуть, хлоркою. Чим же ще?".
Однак характерного запаху на станціях і платформах метро не чкути.
Водноячас працівники автобусів про те, що треба дезінфікувати рухомий склад навіть не чули.
"Ніхто нам нічого не казав. Ми керівництво взагалі рідко бачимо, - сказала кондуктор автобуса. - У нас тут такі іноді хворі їздять, що дивитися страшно, а нам навіть маски якісь не видали. Он у метро всі з масками, а про нас ніхто не думає".
На запитання, чи була б згодна кондуктор мити автобус після кожного рейсу, як заявляв директор "Київпастрансу" Микола Ламбуцький, жінка відповіла, що мила би.
"Чого ж би ні. Сказали б - то мили б. То ж для себе в першу чергую У мене двоє дітей малих. Хтозна що після рейсу привезеш додому. А то захворій - за що лікуватися? Яка в нас зарплата? За вересень 511 гривень дали, а я ж весь місяць працювала", - пожалілася працівник автобуса.
Водночас вона висловила сумнів, що дезінфекція в автобусах на період грипу стане звичною справою, мовляв, керівництво завжди жаліється, що грошей немає, то звідки на такі засоби братимуть.
Як відомо, у понеділок начальник КП "Київпастранс" Микола Ламбуцький заявив, що підприємство зобов'язало водіїв та кондукторів транспорту проводити після кожного рейсу миття та дезінфекцію салону рухомого складу.
Тоді ж начальник метрополітену Петро Мірошников повідомив, що "кожні 2 години в метро відбувається вологе прибирання і кожні 3 години дезінфекція".
14.11.2017, 14:56 Сергій Огородник |
13.11.2017, 11:59 Олександр Вовченко |