Так, станом на 17 вересня із 16279 споживачів, які перебувають у зоні обслуговування "Київенерго", акти готовності до опалювального періоду отримали 527, що складає 3,2 % споживачів.
Про це заявив головний інженер, заступник технічного директора АК "Київенерго" Юрій Гладишев, повідомляє прес-служба компанії.
За його словами, на дитячі садки, яких в Києві понад 500, видано тільки 9 актів, школи отримали лише 12 актів (2,4 %), житловим будинкам усіх форм власності видано 2 % актів, у лікарняних закладів готовність - 44 %.
Найгірша ситуація у Деснянському та Солом'янському районах столиці - актів готовності отримано 1,5 % та 1,7 % відповідно.
Гладишев наголосив, що причина в тому, що балансоутримувачі будинків не виконують роботи з підготовки внутрішньо будинкових систем теплоспоживання та не отримують актів готовності.
"Саме через те, що житлові організації не проводять якісну роботу з підготовки внутрішньодомових мереж до зими, теплопроводність опалювальних пристроїв у будинках знижається на 50%. Наші споживачі - ЖЕКи напередодні опалювального періоду погано виконали чи взагалі не робили систематичного промивання та прочищення внутрибудинкових систем опалення", - сказав Гладишев.
За його словами, результатом цього стає те, що при задовільному теплоносії, який передає "Київенерго", окремі кімнати в квартирах чи навіть цілі будинки будуть мати ледь теплі батареї.
Гладишев нагадав, що споживачі теплової енергії у міжопалювальний період зобов'язані виконувати обов'язкові обсяги робіт з підготовки до опалювального періоду та оформити акт про готовність об'єкта або надати рішення (лист) щодо гарантії забезпечення безпечної експлуатації системи теплоспоживання.
![]() | 14.11.2017, 13:56 Сергій Огородник |
![]() | 13.11.2017, 10:59 Олександр Вовченко |