Це зокрема рішення про введення муніципального збору за утримання собак, а також про створення двох нових комунальних підприємств, повідомляє УНІАН.
Мер запропонував створити службу реагування на термінові виклики.
Наступним Черновецький попросив проголосувати проект рішення "Про реорганізацію КП "Київблагоустрій" у комунальну організацію "Інспекція з контролю за благоустроєм у місті Києві".
"Йдеться про поповнення бюджету, а не про те, як брати хабарі з тих, хто порушує правила благоустрою. Тому, щоб це підприємство заробляло, а інша інспекція - ми там із хабарами розберемося - я прошу підтримати мене з голосу без обговорення. Це звичайне комунальне підприємство, ніяких ризиків воно саме по собі не несе", - дав пояснення мер перед голосуванням.
На зауваження із залу, що немає документів, мер відреагував: "Я розумію роздратування, що немає документів, але подивіться свою пошту. Кожен свій документ я відправляю кожному депутатові й прошу висловитися", - зазначив градоначальник.
Третім проектом, внесеним міським головою, був документ "Про затвердження методики розрахунку тарифів на житлово-комунальні послуги за утримання собак у місті Києві".
"Йдеться про те, що є собаки й по 10 тисяч доларів, а собак, які мало коштують, ми не обкладатимемо. Методика нормальна", - зазначив Черновецький.
Далі він продовжив: "У мене живе кіт Яша на дачі, й він дикий абсолютно, дворовий, дуже добре почувається. З нього нічого не буде. Хоча я готовий перший заплатити за цього Яшу. А інші - заплатять".
Звертаючись до депутатів, мер уточнив, що "це муніципальний збір, це навіть не податок" і попросив з голосу підтримати це рішення. Щоправда, яким буде цей збір і коли буде введений, градоначальник не уточнив.
Усі пропозиції Черновецького були підтримані депутатами.
14.11.2017, 14:56 Сергій Огородник |
13.11.2017, 11:59 Олександр Вовченко |