Міська влада шукає вихід з кризової ситуації у транспортній галузі


У столиці виробили певні рішення і рекомендації щодо вирішення транспортних проблем.

Про це у четвер заявив голова робочої групи з вивчення ситуації в галузі лідер фракції БЮТ в Київраді Олександр Зінченко, повідомляє муніципальна газета "Хрещатик".

"Проблеми наростають з середини 90-х. Розробники генплану столиці у той час не передбачили розвитку і зростання міста і транспортних потоків, що збільшуються. У Києві два великі мікрорайони - на 300 і 500 тис. осіб, практично виявилися відрізаними від метро. І жителі цих районів відчувають незручність від цього", - підкреслив депутат.

Він також додав, що проблему громадського транспорту необхідно розглядати комплексно.

"Висновки робочої групи показують, що якщо проїзд у метрополітені буде змінений, то це дасть додатково близько 360 млн. гривень. Крім того, необхідно переглянути умови розміщення реклами і оренди, які дадуть додаткові кошти на розвиток транспорту столиці", - заявив Зінченко.

Водночас начальник Київського метрополітену Петро Мірошников існуюче становище  підприємства розцінив як кризове, назвавши серед основних проблем - недофінансування.

За його словами, зношення рухомого складу столичного метрополітену складає близько 75%. І один із наслідків недостатнього фінансування - відсутність коштів на ремонт, текучість кадрів через невисокі зарплати, а головне - зниження рівня безпеки перевезень.

Крім того, Мірошников підкреслив, що витрати на перевезення одного пасажира складають більше 90 копійок при ціні 50 копійок. Він підкреслив, що метрополітен перевозить 2,2 млн осіб на добу, при цьому тільки половину з них складають жителі столиці.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ