Про це у середу заявив голова правління "Київгазу" Сергій Слепкань.
За його словами, початок підготовки до зими підприємство розпочало одразу ж після нового року, власне ще не закінчивши опалювальний сезон.
Слепкань розповів, що наразі готові всі 187 котелень, проведено обстеження понад 1 тис. км підземних газопроводів, здійснено технічне обслуговування 239 тис. 338 одиниць газових приладів у житлових будинках та комунально-побутових об'єктах, відремонтовано 46 газових колодязів та 80 контрольних пунктів на газових мережах.
У випадку надзвичайно різких похолодань столичні теплові електростанції переведуть на резервне паливо, зокрема ТЕЦ - 5 перейде на мазут, а ТЕЦ-4 ("Дар теплоцентраль") - на вугілля.
Крім того, за словами Слепканя, наразі у місті Києві функціонує три аварійні опорні пункти, співробітники яких за викликом здійснюють ремонт газового обладнання.
"За нормами в разі надзвичайної ситуації, аварійні бригади мають з'явитися на місці не пізніше 40 хвилин, але центральна аварійна служба "Київгазу" робить це максимум за 15 хвилин", - сказав Слепкань.
Однак, як відзначив голова правління "Київгазу", забезпечення безперебійного і безаварійного постачання газу багато в чому залежить і від населення. Деякі люди ігнорують правила безпеки у власному газовому господарстві, наражаючи себе і відповідно сусідів на небезпеку.
![]() | 14.11.2017, 13:56 Сергій Огородник |
![]() | 13.11.2017, 10:59 Олександр Вовченко |