На Троєщині з'явиться торгово-офісний комплекс



Комунальне підприємство "Житлоінвестбуд-УКБ" пропонує містобудівній раді Києва схвалити передпроектні пропозиції з будівництва торгово-офісного комплексу по вулиці Милославській у Деснянському районі столиці.

Про це на засіданні містобудівної ради розповів головний архітектор проекту Валерій Овсянников, повідомляють "Українські новини".

Площа земельної ділянки під забудову становить 2,076 га. На ній планується побудувати 19-поверховий будинок з 5-поверховим стилобатом.

У стилобаті буде розташовано гіпермаркети, супермаркети, салони-магазини, кафе, зали для танців, спортзали, боулінг і кінозал, а у висотній частині будинку - офіси.

Загальна площа будівлі становитиме 85,363 тис. кв. м, зокрема площа офісних приміщень - 24,242 тис. кв. м, торговельних - 44,164 тис. кв. м.

У складі будинку також передбачено паркінги загальною площею 14 тис. кв. м, зокрема підземний - на 400 машиномісць і наземні стоянки - на 77 машиномісць.

Під час обговорення проекту архітектор Євген Лишанський звернув увагу на потребу північної частини Троєщини у подібному комплексі, але рекомендував урахувати у проекті будівництво підземного або наземного переходу через вулицю Бальзака.

Він аргументував це тим, що комплекс буде перебувати у зоні пішохідної доступності від запроектованої станції метро "Вулиця Милославська" на Подільсько-Вигурівській лінії.

Архітектор Андрій Пашенько зазначив, що площа і висота стилобату завеликі і доцільніше зменшити їх на 30-40%.

У цілому містобудівна рада схвалила передпроектні пропозиції, рекомендувавши доробити транспортну схему, планувальне рішення об'єкта з урахуванням автономного функціонування офісної і торговельної частини будинку.

Також містобудівна рада рекомендував замовникові провести маркетингове дослідження щодо обґрунтування місткості комплексу з урахуванням споруджуваних поблизу подібних об'єктів.

Однак головний архітектор Києва, голова містобудівної ради Василь Присяжнюк зазначив, що "Житлоінвестбуд-УКБ" одержав земельну ділянку для будівництва торгово-офісного центру, що не передбачає розважальну функцію.

Він підкреслив, що для проектування та будівництва розважальних закладів у складі комплексу замовник повинен звернутися до Київської міської ради з проханням змінити цільове призначення ділянки.

Як повідомляло агентство, відповідно до планів Київміськадмінстрації, до 2020 року на Подільсько-Вигурівській лінії буде побудовано 13 станцій з відгалуженням на Лівобережну лінію для поїздок без пересадки з Троєщини на правий берег.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ