Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу КМДА.
За її словами, "коли депутати усіх фракцій Київради працювали над розробкою рішення проблем київських хлібовиробників у зв'язку з інфляцією і подорожчанням всіх компонентів і енергоносіїв, Блок Кличка жодних пропозицій щодо збільшення розмірів дотації до 50 гривень не вносив".
Крім того, додала Шлапак, коли схвалювався бюджет столиці на 2008 рік, в якому були закладені доплати і дотації для соціально вразливих категорій мешканців столиці, депутати Блоку Кличка "взагалі не взяли участі в голосуванні.
"Тому заяви про те, як Блок Кличка готовий "захистити" киян - це нічим не прикритий популізм і самопіар", - підкреслила голова Постійної Комісії.
Шлапак зазначила, що Київ - єдине місто, влада якого передбачила соціальний захист громадян у зв'язку зі зміною цін на хліб.
"Цей результат став можливим завдяки майже місяцю роботи спільної робочої групи, до якої увійшли представники депутатського корпусу і КМДА", - наголосила вона.
Шлапак звернула увагу, що розмір адресної дотації розраховувався виходячи з норм річного споживання хліба, які визначені Кабінетом міністрів.
"Згідно з цими нормами, середньостатистична доросла працююча людина споживає 39 кг "Українського" і 62 кг "Пшеничного" хліба на рік. Різниця між новою і старою ціною складала трохи більше 11 гривень. Робоча група ухвалила рішення збільшити цю дотацію до 15 гривень з урахуванням зміни вартості батона", - зазначила вона.
"Тому коли ж представники Блоку Кличка говорять про підняття розміру дотацій до 50 гривень, при цьому абсолютно не володіючи жодними бюджетними цифрами і розрахунками, то нічим іншим, як марнослів'ям, це назвати не можна", - підсумувала Шлапак.
![]() | 14.11.2017, 13:56 Сергій Огородник |
![]() | 13.11.2017, 10:59 Олександр Вовченко |