Про це заявив голова постійної комісії Київради з питань ЖКГ, представник фракції ГАКу і голова правління ЗАТ "Київенергохолдінг" Юрій Бондар, пише "Газета по-київськи".
Як він наголошує, служби, що надають ці послуги, є на межі банкрутства. У зв'язку з цим Бондар вбачає два виходи: або підвищувати тарифи, або отримувати постійні дотації із держбюджету.
Одночасно з цим, прес-секретар Бондаря Оксана Дмитровська пояснила, що тарифи, залежні від міської влади, є значно заниженими.
"Наприклад, вода і водовідвід, за які сьогодні сплачують 1,48 грн., повинні коштувати 2,82 грн. за кубічний метр. А проїзд у метро - як мінімум 1,20 грн.", - зазначила Дмитровська.
Вона також підсумувала, що собівартість тарифів за тепло на 60% вища за ті розцінки, що існують сьогодні.
Як відомо, секретаріат президента занепокоєний невмотивованими тарифами на житлово-комунальні послуги, які встановлені в окремих регіонах.
Про це заявив 7 липня під час селекторної наради з головами обласних держадміністрацій заступник глави секретаріату Роман Безсмертний, повідомляє УНІАН.
Він наголосив, що розрахунок цих тарифів часто здійснюється закрито, без діалогу з громадою, що провокує конфлікти з місцевою владою. При цьому заступник глави секретаріату зазначив, що підвищення тарифів має такий негативний наслідок як накопичення заборгованостей за оплату комунальних послуг.
Значна сума цих заборгованостей свідчить про колосальні проблеми у ЖКГ, переконаний Безсмертний.
Заступник глави секретаріату закликав регіони встановлювати обґрунтовані тарифи і прозоро здійснювати цю політику
![]() | 14.11.2017, 13:56 Сергій Огородник |
![]() | 13.11.2017, 10:59 Олександр Вовченко |