Про це заявив член ради АсМАП, член страйкового комітету асоціації Валерій Черненко, повідомляє УНІАН.
За його словами, АсМАП відмовилася пікетувати Кабмін через досягнуті у понеділок домовленості з прем`єром, проте під стіни КМДА у вівторок прийдуть близько 1 тис. протестувальників і ще 5 тис. вантажних автомобілів стоятимуть на під`їздах до Києва в рамках акції протесту проти заборони на в`їзд вантажівок до столиці.
"О 7.00 починають вантажівки, а ми о 9.00 починаємо пікетування КМДА. У нас тайм-аут по Кабміну, оскільки сьогодні була зустріч із прем`єром, було засідання щодо наших питань і прийнято практично по всіх позитивне рішення, залишилося їх затвердити на папері", - сказав Черненко.
За його словами, всі необхідні нормативні документи планується затвердити цієї середи, 9 липня, на засіданні уряду.
"Нас запросили на 10 ранку до Кабміну, в середу, де будуть затверджені всі нормативні документи", - сказав Черненко.
"Біля КМДА близько 1 тис. людей очікується, основні люди будуть у нас на трасах, вантажівки підійдуть до міста, але входити в нього не будуть, очікується в межах 5 тис. вантажівок", - додав він.
Як відомо, 19 червня АсМАП заявила, що на 8 липня заплановано масштабну акцію протесту в Києві.
Планувалося проводити мітинги й демонстрації під стінами Кабміну, Мінтрансзв'язку і КМДА. Крім того, на під`їздах до Києва планувалося проводити акції за участю автомобілів.
Як пояснив глава страйкового комітету АсМАП Сергій Чалий, "8 числа ми до Києва не заїдемо, і не заїдемо взагалі, поки наші питання не будуть вирішені".
За його словами, перевізники розраховують не тільки на переговори з владою, але й на підписання відповідних домовленостей, зокрема, меморандуму з урядом.
При цьому очікувалося, що акцію підтримає більшість перевізників із усіх регіонів України, а також Всеукраїнська асоціація автоперевізників.
Перевізники, зокрема, вимагають скасувати розпорядження КМДА щодо заборони в`їзду до Києва вдень вантажного транспорту, делегувати АсМАП повноваження з розподілу дозволів на міжнародні перевезення, забезпечити виконання умови з ЄС про спрощене оформлення віз.
Також перевізники вимагають скасувати рішення Держмитслужби про впровадження вексельної форми розрахунків при оформленні автомобілів, привести до європейських норм порядок проходження в пунктах пропуску через кордон.
Крім того, автоперевізники хочуть повернутися до нульової ставки оподаткування перевезень по Україні, встановити нульову ставку на ввезення нових тягачів, вантажних автомобілів і напівпричепів тощо.
![]() | 14.11.2017, 13:56 Сергій Огородник |
![]() | 13.11.2017, 10:59 Олександр Вовченко |