Скажу одразу: прибраного від снігу Києва не знайшов.
Провести цей рейд мене змусили багаточисельні скарги мешканців Дніпровського району, де й сам живу, на місиво сніжного бруду під ногами на подвір’ях та вулицях району. Чому вночі? Щоб не створювати додаткових незручностей автомобілям та пішоходам.
На жаль, багатоденні поклади сніжної маси , які ніхто й не збирається прибирати, лежать майже на всіх вулицях найбільшого району столиці, площа якого складає 6 тисяч 900 гектарів.
Чиновники Дніпровського району всупереч усім розпорядженням керівництва міста та обуренням мешканців, вирішили, певно, піти шляхом Леоніда Черновецького і дочекатись весни, доки сніг розтане сам.
За весь час рейду на нашому шляху повстали три трактори та одна снігоприбиральна машина. Це все – на район, де проживає більше 350 тисяч осіб.
Як добре видно на фото, ці "снігопроходці" не дійшли навіть до будівлі самої Дніпровської райдержадміністрації.
Бульвар Праці навпроти РДА |
Вулиця Червоноткацька у 5 м від РДА |
У сніжних дюнах потопають не лише маленькі вулички та бульвари, але й ключові транспортні розв’язки, станції метро та проспекти.
На подвір’ях ані пройти, ані проїхати – місиво з брудного снігу, солі та піску. Нога, поставлена на узбіччя проїжджої частини, тоне у сніжному болоті. Не рятує взуття будь-якої висоти.
Проспект Возз'єднання |
За 5 годин рейду на вулицях району нічого не змінилося. Складається враження, що районній владі начхати і на безпосереднє керівництво з КМДА, і на мешканців Лівого берега столиці.
Проте якщо керівництво районів та міста не почне вживати кардинальних заходів із наведення порядку щодо прибирання сніжного бездоріжжя на автомобільних та пішохідних шляхах, результат може бути дуже й дуже сумний. Для мера Черновецького сніжна зима-2009 була останньою гастроллю.
Фото автора
Олексій Давиденко, депутат Київради, мешканець Русанівки
14.11.2017, 14:56 Сергій Огородник |
13.11.2017, 11:59 Олександр Вовченко |